גבר לא יגע בי, אני רק בחורות

אני סמי פריאב מטפל ומעסה רפואי כבר המון שנים. ובנוסף אני גם מרכזיית טיפולים בכל הארץ שמפנה שיחות לכל המטפלים שעובדים איתי.

גם אני וגם המטפלים הזכרים שאני עובד איתם מקבלים תגובות של גבר לא יגע בי , אני רק עם בחורות.

והכוונה שהם מבקשים עיסוי ממטפלת.

אני יתמקד רק לאלה שמחפשים עיסוי מקצועי ולא משהו מיני (שזה גם קורה בענף שלנו)

 

הכוונה העיקרית של הגברים שחוששים מעיסוי על ידי מעסה גבר היא בגלל השקפתם המינית לדבר, ולגיטימי וטבעי שיעדיפו מגע אישה נעים.

ממפגשים עם מטופלים כאלה ואנשים שאני משוחח איתם במהלך עבודתי הצלחתי סוף סוף להבין במה מדובר.

ויש המון סיבות….

 

  1. מגע אישה נעים יותר
  2. חשש ממטפלים הומואים שלא יגעו בהם
  3. חשש ממטופלים בארון שהחשש הוא שיחשפו
  4. ראייה מינית ובקשות מיניות שאנחנו מתרחקים מכאלה
  5. לא יודעים מהי התחושה
  6. הכי שכיח, לא מבינים את ההבדל ועל זה אני אפרט יותר…….

אני תמיד שואל את הלקוחות שפונים אלנו ואומרים.. גבר לא יגע בי אני רק בחורות… האם גם לרופא שיניים אתה מבקש רופאת שיניים ולא רופא שיניים?

כמובן התשובה זה לא משנה להם, ולמה?

כי רפואת שיניים היא משהו ודאי לגבי הטיפול הרפואי שלו, אתה לא מבקש מנתח גבר או אישה אתה פשוט תחפש את הכי מתאים עבורך מבחינה מקצועית.

הבעיה העיקרית בעיסויים שהראיה היא מינית והעדפה היא למגע אישה אבל אם תצליחו להבין את המשמעות של עיסוי רפואי, אתם פשוט תחפשו את מי הכי מומלץ או הכי טוב עבורכם וגם אם זאת אישה ,הם כמובן מצוינות כל אחת והמקצועיות שלה, אבל גם הגברים בעלי יכולת גבוהה מאוד ויכולים להחזיק עוצמה לאורך זמן בטיפול מה שהמון אנשים גדולים ושריריים צריכים.

 

יש לי כמה מטופלים במלאי שפעם הגיבו ככה, אחרי המלצות או כאב שידעתי לפתור להם הם מיד עברו לטיפול קבוע אצלי. אני רק דוגמה כי אני שומע את התגובות כל הזמן. אבל מהמשפט גבר לא יגע בי אני רק בחורות לאתה תהיה הקבוע שלי.. עשיתי את שלי.

 

מה שחשוב להתמקד בו זה לבחור את המטפל לפי המלצות או יכולות שלו . אחרי המגע הראשון אתם תבדילו ישר שהמגע הוא לא מיני כלל אלא טיפולי, וכל המבוכה הזאת תעלם מיד בהתחלה. הלחיצה עמוקה יותר, שילוב המתיחות והתרגילים מרגישים אחרת מכל תחושה מינית.

 

תנסו, יש לנו באתר צוות מעסים מקצועי ביותר.. תצלצלו גם למטפלים שלנו.

רק בריאות!

 

 

דילוג לתוכן