עיסוי שוודי מקצועי

העיסוי השוודי הקלאסי, כולל שישה יסודות: ליטוף, עיסוי עמוק, חיכוך, הקשות קצביות, לחיצות ורטט. מטרת העיסוי, להמריץ את הדם, לסייע בהפחתת דלקות וגמישות השרירים בגוף. השפעת הטיפול על הגוף משליכה באופן ישיר על הנפש והרגשת התרוממות רוח. ידוע ממזמן כי מגע הוא מרפא בפני עצמו. המגע והחום האנושי הניתנים בעיסוי חיוניים ביותר לגוף ולנפש.

למה מתאים העיסוי:

עיסוי שוודי מתאים לכל אחד, גם אם אינכם סובלים מבעיה רפואית מיוחדת אלא סתם רוצים לפנק עצמכם! ומגיע לכם!

העיסוי משפר את זרימת הדם, ממריץ ומשפר את זרימת הלימפה, מעניק לשרירים ולרקמות הרכות בגוף האדם גמישות ומונע התכווצויות שרירים, מפחית דלקות פרקים ושאר מכאובים ומשפר את טווח התנועה של הגוף. בעיסוי השוודי נעזרים בשמנים שונים על מנת לסייע בלחיצות ובמתיחה. השמן מחמם תוך כדי העיסוי את השריר עוד יותר מה שמקל משמעותית ומאוד כיף. העיסוי השוודי מתאפיין במגע עדין ולאילו מכם המחפשים עיסוי "חזק" "ומפרק", זה פחות עבורכם.,

ההבדלים בין עיסוי תאילנדי לשוודי:

עיסוי תאילנדי מתמקד בעיקר באזור הגידים, השרירים והרקמות. הטיפול כולל לחיצות על מנת לשחרר את השרירים ולהרפותם. המטפל בדרך כלל לוחץ בתנועות סיבוביות על נקודות רגישות אצל המטופל.

העיסוי השודי נוצר ופותח על ידי פרופסור שוודי להתעמלות בשלהי המאה ה19. מדובר בעיסוי מערבי לחלוטין ולא מדובר בתורה עתיקה רבת שנים אלא בפיתוח מתוכנן היטב שעוזר לרבים.

העיסוי מתבצע על מיטת מטופלים בשילוב שמנים והוא נעים מאוד ובריא לגוף ולנפש.

לסיכום, אם חשקה נפשכם בפינוק אמיתי ומרגיע, פנו והזמינו לעצמכם עיסוי שוודי. העיסוי מהנה, מרגיע ומזכך את הגוף והנפש. בשונה מעיסויים אחרים הקיימים, העיסוי השוודי מתאים גם במידה ואין מכאובים כלל. המגע העדין של המעסה על השרירים וההרפיה יעניקו לכם מתנה של ממש. כמובן שכדאי לבחור מעסה מנוסה וזה בסדר גם במידה וישנם איזורים כואבים שדורשים תשומת לב. התחושה אחרי העיסוי היא כריחוף והעיסוי אף מתאים כעיסוי זוגי.

תיהנו!

דילוג לתוכן