דיקור סיני

אם שמעתם בעברכם על דיקור סיני, לבטח נתקלתם בלא מעט אנשים שנרפאו מלא מעט תחלואות שהובילו לאמונה הרווחת כי כל מה שאתם צריכים זה להאמין. נכון להיום וכמו בעבר, מצליחה השיטה לתפוס תאוצה וברוב המקרים מותירה את הרפואה הקונבנציונלית הרבה מאחור. אז איך זה באמת קורה? מה גורם ליותר ויותר אנשים להשתמש ברפואה הסינית בכדי לפתור את כל הבעיות שצצו לאחרונה? כל המידע במאמר שלפניכם.

דיקור סיני מאז ועד היום

דיקור סיני קיים כבר כ-2500 שנה, למעשה, כבר אז הוא נתן מענה למחלות בסין הרחוקה, מאידך, רק במאה ה20 התקבלה ההבנה והשימוש לגביו. בתקופה זו, התרבות המערבית הבינה כי פספסה משהו חשוב ביותר וכך הכניסה לתודעתה את הטיפול הסיני. כך, לצד הרפואה הקונבנציונלית, משלבים יותר ויותר אנשים את הרפואה הסינית וזאת על מנת שיהיה ניתן לקבל את המענה הטוב ביותר. הדיקור הסיני מבוצע על ידי החדרת מחטים דקות מאוד, למען הסר ספק, מדובר בדיקור חד פעמי וסטרילי כך שאין חשש לבצעו. הנקודות "המוזרקות" הן נקודות בגוף עצמו ולכל אחת מהן השפעה שונה. כמו כן, בין היתרונות של הדיקור טיפולים מורכבים בכל הסימפטומים המגוונים והמטרה – לתת את המענה הנכון.

דיקור סיני – האם זה באמת עובד?

דיקור סיני הוכיח את צדקתו ובאמצעות גירוי נכון בנקודות המסוימות הוא מבצע את הריפוי על הצד הטוב ביותר. מחקרים מעידים כי לא רק שהדיקור מסייע לרפא אלא גם יכול להקל על מכאובים כאלה ואחרים. כמו כן, מעיד המחקר כי באמצעות גירוי הנקודות עם הדיקור ניתן לשחרר אנדורפינים- מה שמשפיע על מערכת העצבים ומסייע בו זמנית לשיפור מצב הרוח. כמו כן, ממגר הטיפול גם בעיות דיכאון קשות, דלקת פרקים לרבות אסטמה.

רוצים לפתור את כל הבעיות והתחלואות שהפכו חלק עגום מחייכם?  מחקרים מעידים כי דיקור סיני הוכח כיעיל ב80 אחוזים ויותר. באמצעות דיקור מתאים, לא רק שתוכלו להיפטר מכאבים קשים, אלא גם למגר בעיות קשות יותר והכול ללא טיפולים תרופתיים שלעיתים עלולים לגרוע יותר מלהועיל.

דילוג לתוכן