כל המידע אודות עיסוי בשרון

כאשר אנו מדברים על עיסוי אנו מדברים על למעלה מ – 150 טכניקות שונות לעיסוי הגוף אשר מלוות את התרבות למעלה מאלפי שנים. מתחילות שנות ה – 2000 אנו רואים עליה מגמתית וחדה במודעות על חשיבה על אורח חיים בריא, תזונה ולייף סטייל. אנשים רבים נוטים לחשוב שעיסוי הוא סשן של שעה לשם ההנאה ושם זה נגמר, מצד אחד זה נכון. מצד שני מיוחס לעיסוים רבים סגולות רפואיות – יכולות לעזור במצבים של לחץ דם, סטרס, דיכאון, ריפוי ואיחוי שרירים ועוד. החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות עיסוי בשרון.

עשה ואל תעשה – לפני עיסוי בשרון

על מנת לשפר את חווית הטיפול, להעצים אותה ולהפוך אותה לחוויה בריאותית וכיפית כאחד עלינו לדעת כמה דברים אשר עלינו לעשות ולא לעשות לפני ולאחר טיפול בעיסוי.

רשימת "עשה" לפני עיסוי

  1. לישון – אל תשכחו לישון כמו שצריך בלילה או בשעות שלפניי העיסוי, אנשים רבים נוטים לחשוב שעיסוי זה גם זמן לישון בו אנו חושבים אחרת. אף אחד לא רוצה לבזבז 300 שקל על עיסוי בשינה.
  2. "כשאני נקי אני מותק" – לא סתם אתם שומעים את המשפט הזה לפני כיבוי אורות בערוץ הופ, אחד הדברים החשובים ביותר היא האסתטיקה. גם בשבילכם וגם בשביל המטפל שלכם, אם אתם חווים יום עמוס ומלא בעבודה, היינו ממליצים לכם לעצור אותו כ-חצי שעה לפני הזמן המקורי, לעשות מקלחת חמה וטובה ולהגיע אל המטפל. גם אתה וגם המטפל תרגישו נינוחים מספיק כדי להתחיל את הטיפול ללא מחשבות טורדניות.
  3. בעיה בריאותית? אל תחכו לרגע האחרון – כמו שכבר אמרנו בהתחלה יש למעלה מ – 150 סוגי עיסוים, לכן אנו ממליצים לכם אם אתם סובלים מבעיה רפואית מסוימת להתייעץ אל מול המטפל ואולי לנסות טיפול אחר שיוכל לעזור לכם.

רשימת "אל תעשה" לפני עיסוי

  1. זה לא הזמן לארוחות שחיתות – אנו רק יכולים להגיד שזה לא חוייה הכי נעימה שמטפל לוחץ לכם בכבדות על הגב ועל הבטן לאחר ארוחה גדולה. הימנעו.
  2. לא למרוח קרם על הגוף – אחת המחשבות הרווחות בתחום היא להגיע כמה שיותר נקי וכבר מוכן לטיפול, לגבי הנקי אתם צודקים. אך עם זאת, יש הכנות לטיפול שהם אמורות להישאר לזמן הטיפול, אנו ממליצים לא למרוח שמנים או קרמים כאלה ואחרים על הגוף לפני מאחר וזה יכול להשפיע רבות על איכות העיסוי.

בחירת מטפל – מלאכת מחשבת של ממש

אין זה משנה אם אתם מחפשים עיסוי בשרון או במרכז, בחירת המטפל היא מלאכת מחשבת של ממש. כאשר אנו פונים אל מטפל חשוב שנבדוק את המוניטין שלו, היקף הפעילות שלו, האם יש לו קליניקה פרטית, המלצות ועוד.

אף אחד לא רוצה להשקיע כספו על אדם שלא עבר הסמכה, מה שגם אדם כזה יכול לפגוע רבות בגופו – היו זהירים, תקשיבו לאינטואציות שלכם. בונוס: מטפל איכותי הוא מטפל בעל הסמכה כתובה, אל תתביישו לבקש אסמכתאות.

דילוג לתוכן