עיסוי תינוקות – לתת לילדיכם את הטוב ביותר

כאשר מדברים על עיסוי תינוקות, מדברים על רעיון מאז ומתמיד, רעיון אשר מקורו בלא מעט תרבויות בעולם. למשימת העיסוי יש מערך מאוד ברור ובכדי שעיסוי זה אכן יתרום, יש לקחת בחשבון את המרחב בו מתקיים העיסוי ובו זמנית מי יבצע את העיסוי ומתי יתבצע העיסוי. כל אלה  הם למעשה גורמים שבסופו של דבר ישפיעו ויספקו את התוצאה הסופית. במסגרת שתהיה יציבה יהיה בהחלט ניתן להפוך כל עיסוי לטוב ביותר עבור התינוק הקטן  שמחפש את החום ואת הקרבה.

לצור קשר טוב באמצעות עיסוי תינוקות

אז לאחר שמבינים את המערך הקבוע ואת מי שמבצע את העיסוי, מבינים בפשטות כיצד עיסוי תינוקות יכול להניב את התמורה. כאמור, העיסוי אמור להניב תשובה למערכת הדם, הנשימה וכן על העצבים ומערכת השלד כולו. יש להתאים את עצמת הקצב וכן את עצמת התנועות לפי האינטואיציה ובעיקר הקשר עם העולל הקטן וכאן, חשוב כי יבצעו את העיסוי אנשים מיומנים שיודעים לקרוא בין השורות את הצורך שדורש התינוק הקטן. למעשה, נוכח העובדה כי אפשר "לקרוא" את הצורך שהתינוק מאותת עליו, אפשר לא רק להיטיב עמו אלא גם לייצר תקשורת נהדרת בין ההורה לילדו שלו.

עיסוי לתינוקות מצוננים

באמצעות עיסוי לתינוקות אפשר בהחלט להרגיע את התינוק, אבל בו זמנית, גם להעניק לו את התחושה הבטוחה שהוא נמצא במקום וידיים טובות. מיותר לציין כי באמצעות עיסוי נכון, לא רק שתינוקכם יתפתח בהיבט המוטורי אלא הרבה מעבר, עיסוי זה יתרום גם להתפתחותו הרגשית. סיבה לא פחות מהותית לביצוע או אימוץ עיסויים לתינוקכם קשור גם ביכולת לייצר קשר נכון ובעיקר קשוב ביניכם ההורים לבין התינוק שלכם. רוצים לוודא כי התקשורת תהיה מצוינת? הנה סיבה שלא לפסוח על הדבר המושלם הזה – עיסוי הרך הנולד ושיפור התקשורת על אף החסך המילולי.

מעוניינים לתת לתינוקכם את הטוב ביותר? באמצעות עיסוי תינוקות ממוקד, לא רק שתוכלו לשדרג את התקשורת הבין אישית, אלא גם לשדרג את רמת החיים באופן הטוב ביותר.

 

דילוג לתוכן