מסיבת רווקות

החגיגה יכולה להיות מושלמת ומרגיעה במיוחד לקראת היום הגדול כאשר משלבים עיסויים לבחירה עבור החברות הטובות. הלחץ לפני החתונה גובר בעיקר במסיבת הרווקות. ההכנות בעיצומן, החברות הטובות והמשפחה נמצאות לצידך כבר תקופה ארוכה וכל מה שהן רוצות הוא שתהיי מאושרת. אחרי הכל מדובר באחד הימים הכי משמעותיים בחיים. עכשיו תדמיינו כמה מושלם זה יכול להיות כאשר כל אחת גם מקבלת עיסוי קצר ומרגיע.

למי זה מתאים:

זה מתאים לאילו מכם שמתכננים את העיסויים כקונספט הכללי של המסיבה או כאירוע צדדי בחגיגה. יש לזכור שלא תמיד לכל אחת תהיה פרטיות בעת העיסוי ומומלץ להתחשב בכך. דבר נוסף שכדאי לברר הוא מבחינת המרחב המקיף אתכם. האם במקום בו אתן מתכננות את מסיבת הרווקות יש מקום צדדי שבו יהיה ניתן לפתוח מיטות עיסויים. אל תחכו לרגע האחרון ובידקו מבעוד מועד. בכל הנוגע לסוגי העיסויים, לרוב מדובר בעיסוי רקמות קל יחסית שכל תפקידו הוא לשחרר מתח מהגוף ולהרגיע את כל המערכות.

עלויות:

תלוי מאוד במספר המוזמנים למסיבה והאם בוחרים מראש כי כולם יעברו עיסוי או לשכור את המעסים לפי מספר שעות. פורמטים שונים המאפשרים גמישות שונה. לרוב מדובר בעיסויים קצרים של עד חצי שעה למטופלת והן יעשו בלבוש חלקי- בגד ים למשל. היות וברוב המקרים לא מדובר בפרטיות מלאה עבור כל מטופלת. ישנם מארגנים המחליטים למשל כי יהיו מספר עיסויים וטיפולים משלימים- מניקור, פדיקור ועוד. כך כל אחת יכולה לבחור מה שמתאים לה.

לסיכום, עיסויים במסיבת רווקות הן להיט ולא סתם. מדובר בהנאה גם עבור המוזמנות ולא רק עבור הכלה העתידית. אולי לא מדובר בהוצאה נמוכה אך מה שבטוח שכולן חוזרות הביתה רגועות וכל החגיגה מקבלת תפנית קצת אחרת. למסיבה ניתן להזמין מעסה אחד או יותר. תלוי בכמות המוזמנים ובצקתיב כמובן. אנו ממליצים לשלב זאת עם פעילויות נוספות על מנת לאפשר לאורחים לבחור מה שמתאים להם.

תהנו ובהצלחה!

דילוג לתוכן