יתרונות של דיקור סיני על שיטות אחרות

מדי יום אנו מקבלים שיחות פלאפון מלקוחות רבים אשר רוצים לשמוע על דיקור סיני, דיקור סיני הפך פופולרי בעולם המערבי בשנים האחרונות ואיתו אנו רואים עלייה מתמדת בכמות הקליניקות המקצועיות וכמות המטפלים אשר לומדים ומתמחים בתחום. אך לפני שאנו ממשיכים עלינו להבין מה זה בעצם דיקור סיני ומה הם יתרונותיו של הדיקור הסיני.

טוב, בואו נתחיל – מה זה בעצם דיקור סיני?

דיקור סיני, או בעולם המערבי כפי שנהוג לכנות אותו (אקופונטורה) היא שיטת טיפול אשר מגיעה אלינו מהמזרח, מסין הרחוקה. מטרתה של השיטה היא לעזור בין איזון נפש וגוף – אחת המנטרות שחוזרות על עצמן במסורת הסינית העתיקה. לפי המסורת הסינית האנרגיה אשר מובילה אותנו מדי יום היא אנרגיית הצ'י, מטרתה של פעולת הדיקור היא להניע את הגוף דרך אנרגיית הצ'י. מטפלים אשר הוסמכו לטפל בדיקור סיני יודעים איך למצוא את מקומות האנרגייה בהם נמצאים נקודות הצ'י.

כמה זמן הוא טיפול בדיקור סיני?

למעשה, יש המון משתנים אשר משפיעים על אורך הסשן, לרוב טיפול ממוצע יארך כ – 45 דקות. המטרה של הטיפול הוא להשיג את התוצאות תוך כדי מתן גירוי קצר ויעיל. במקרה של טיפול בדיקור סיני לשם ריפוי מחלות, הרגעת כאבים בגוף – נצטרך לבנות תוכנית טיפולים מפורטת אישית המתאימה לכל מטופל.

דיקור סיני – יתרונות

דיקור סיני הפך במאה ה- 21 לאחד אפיקי הטיפול הטובים ביותר, למעשה במקומות רבים בעולם משתמשים בדיקור סיני כתחליף לתרופות יומימיות כמו אקמול – על מנת לשכך כאבים, במקרים מסוימים אנשים מוותרים על תרופות מרשם כתוצאה מטיפול במחלות כרוניות או מחלות חוזרות ונשנות. תהליך הדיקור עוזר לשפר את זרימת הדם אל הגוף, מעודד זרימת דם ומסייע לשרירים בתהליך הרפייתם. דיקור סיני ידוע כטיפול המסוגל לחזק את מערכת החיסון ולעזור לגוף לטפל במחלות בזכות עצמו – רפואה אלטרנטיבית המגבה עצמה בעשרות מחקרים בעולם.

כמו שכבר הצלחתם להבין, דיקור סיני יכול לעזור במגוון רחב של סימפטומים ומחלות:

  • כאבי ראש נקודתיים
  • מיגרנות כרוניות
  • בעיות שונות במערכת העיכול
  • כטיפול משלים לאורתופדיה ובעיות אורתופדיות שונות
  • מקל על דלקות פרקים
  • מקל על בחילות בהריון (יש לבדוק מול המטפל לפני אם נמצאת האישה בזמן טוב בהריון לטיפול זה)
  • ועוד עשרות אם לא מאות סימפטומים אשר דיקור סיני עוזרים להקלתם מדי יום בעולם המערבי.
  • לשם ההנאה, אין כמו עיסוי טוב להמשך השבוע!

טיפול בדיקור סיני – למי הוא מתאים?

למעשה טיפול בדיקור סיני מתאים לכולם, ילדים, נערים, אנשים מבוגרים ואף אנשים חולים במחלות שונות. למעשה יש המשתמשים בדיקור כטיפול משלים לחולים אונקולוגיים ברמות משתנות. עם זאת, אנו ממליצים לנשים בהריון, אנשים הסובלים מלחץ דם ופוביה ממחטים להתייעץ מול המטפל טרם הגעתכם לקליניקה.

Check same-day-loans.
 

דילוג לתוכן