אירועים לחברות

המגמה בשנים האחרונות היא ליצור אירועים גדולים מהחיים פי כמה וכמה כאשר אתם מעוניינים לארגן אירוע לחברות. אם כאשר מדובר בסדנא מרחיבת ידע ודעת למנהלים או לעובדים. דבר אחד ידוע וחשוב, אתם רוצים שהעובדים שלכם יצאו מהאירוע כאשר הם המומים מרמת ההשקעה ותשומת הלב לצרכים האישיים עד כמה שאפשר.

העיסויים הם חלק נרחב באירועי חברה. הם מאפשרים לאורחים לקחת אתנחתה נעימה מהיום ובעיקר לצאת עם כוח מחודש. אירוע חברה הוא לרוב יום עמוס כשאתה מוקף באנשים ורעש. לרוב המארגנים מנסים לדחוס כמה שיותר פעילויות בזמן. אנחנו ממליצים לכם להסתכל על החוויה במשקפת אחרת. במקום לדחוס הרבה פעילויות תאפשרו לעובדים לנוח ולהרגע, לתת להם קצת זמן לעצמם.

למי זה מתאים:

עיסויים באירועים מתאימים לחברות בעלי נפח עובדים גבוה וגם לקטנות. מה שחשוב הוא לדעת שזה מעניין את העובדים ולזכור מה המטרה שאליה אתם מכוונים. אם אתם מעוניינים לדחוס כמה שיותר פעילויות זכרו שאחרי יום כזה בדרך כלל חוזרים הביתה מאוד עייפים ואם זה לא נופל על יום חמישי אתם בבעיה. העדיפות היא לבחור ביום שאחריו לא מתקיים יום עבודה. יש לקחת בחשבון שמיטות הטיפולים קרובות זו לזו והפרטיות היא חלקית.

באיזה עיסויים מדובר:

באירועים גדולים בדרך כלל מקצים שטח שמיועד לטיפולים אישיים. הפרטיות היא חלקית אך הסביבה אינטימית ומכבדת. בשונה מעיסויים פרטיים הנערכים במרחב פרטי ומוצנע, באירועים מדובר בעיסוי שנעשה בבגד ים או אפילו בלבוש מלא. כל זה על מנת לאפשר לאורחים להרגיש בנוח. הטיפול לא עובר את החצי שעה ומיועד בעיקר לשרירים תפוסים והרפיית מתח נפשי ופיסי. לא תמצאו עיסויים רפואיים או עיסויים ארוכים כעיסוי שוודי או אבנים חמות. תדרשו שלא יהיה מדובר בגימיק בלבד. המקצועיות נדרשת הן ממקום האירוע בכל הנוגע לאירגון החלל והן בנוגע לצוות הטיפולי. על מנת שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות מהעיסוי יש לבחור בפינה שקטה ומוסתרת אם אפשרי.

תהנו ובהצלחה!

דילוג לתוכן