כוסות רוח בתל אביב

כוסות רוח בתל אביב זה טיפול שקיים מאז ומתמיד, ליתר דיוק, הוא נמצא איתנו מזה 2000 שנה והוא מוכר בכל העולם. הטיפול הזה הוא טיפול אפקטיבי ביותר היות והוא חלק גם מטיפולים אחרים הקשורים בדיקור, שיאצו ועוד. לרוב, כאשר הגוף תפוס, זה בהחלט תרוץ טוב לבצע את הטיפול, אבל גם אם סובלים מכאבים לרבות שלבים ראשוניים של התקררות, אין ספק כי כוסות רוח יכולים לפתור או למזער את הבעיה.

איך מתבצע טיפול בכוסות רוח?

כוסות רוח מוצמדות לעור באמצעות ואקום, לרוב, ואקום מתרחש באמצעות האש המועברת לכמה שניות לתוך חלל כוס ואז מוצמדת ישירות אל הגוף/ העור של האדם שעובר את הטיפול. חשוב לציין, שולי הכוס לא מתחממים והאש לא מתקרבת אל המטופל – כך שאין שום חשש מכוויה או סכנה, כמובן, שראוי לבצע את הטיפול אך ורק בידיהם של מומחים בתחום. נכון להיום, אפשר גם לראות כוסות מפלסטיק, כוסות אלה קלות לשימוש, יעילות ואפילו נוחות כאשר מדברים על מטופלים שהם לא מבוגרים – כאמור ילדים. גם לאותן כוסות מחוברת משאבה והיא זו שיוצרת גם כאן את אותו ואקום. מרגע הנחת הכוסות, מרגישים כמו תחושה של יניקה או שאיבה של העור, זה לא כואב, והטיפול מותאם הן לפי גיל המטופל והן לפי דרגת הרגישות שהוא מציג. מהלך הטיפול הוא תנועה חזקה של אנרגיה וכן דם על פני שטח של העור היות ונפגעים לא מעט כלי דם הצמודים לעור. אז אולי ייווצר שטף דם קטן, מאידך, הוא במטרה לצור את הריפוי המבוקש, כאמור, שחרור הגוף מכל הכאב שתופס אותו החל מבעיה של שריר תפוס ועד להתקררות שאינה מרפה.

מה חשוב לדעת על טיפול בכוסות רוח?

כוסות רוח בתל אביב לא מעט טכניקות כאשר המטרה היא למגר לא רק כאבי שרירים, אלא גם כאבי התקררות קשים. את הכוסות אפשר להשאיר לרבע שעה, אבל בו זמנית, אפשר להזיזן גם ממקום למקום – כאמור, לפי נקודות שדורשות ריפוי אצל המטופל. אז אולי יוותרו נקודות אדומות על הגב , אבל בקרוב זה יעבור וייקח גם את הכאב המיותר. נסו בעצמכם.

 

 

דילוג לתוכן