טיפול בכוסות רוח – מה אנחנו צריכים לדעת?

לפני שאנו מתחילים לדבר על כוסות רוח עלינו להבין את השיטה. כאשר אנו מדברים על טיפול בכוסות רוח אנו מדברים על טיפול אשר יוחסו לו סגולות רבות והומצא לפני מאות אלפי שנים. למעשה, אף אחד לא יודע מי באמת הגה את הרעיון, מה שאנחנו כן יודעים זה שטיפול זה כיום נחשב לטיפול מסורתי סיני שכיח ביותר. את הכוסות רוח ניתן למצוא בתצורות שונות, פלסטיק, כוסות עשויות זכוכית, סיליקון ועוד מגוון תצורות. השימוש בכוסות רוח נעשה על בסיס "ואקום" שבמהלכן הכוסות נצמדות לגוף. כתוצאה מהיצמדות הכוסות אל הגוף נוצרת תנועה המובילה לאנרגיה לגוף. מה שמכנים ברפואה הסינית – אנרגיית הצ'י.

טיפול בכוסות רוח – איך הטיפול נראה?

כאשר אנו מדברים על טיפול בכוסות רוח אנו רואים כ – 3 שיטות טיפול עיקריות, לכל אחת מהשיטות יש את היתרונות והחסרונות שלה כמו כן את הדרך הייעודית שלה לגרום לאנרגיית הצ'י להופיע.

  1. כוסות זזות – כאשר אנו מדברים על שיטת פעולה זו אנו דואגים למרוח את העור בתחליב או שמן ייחודי לריכוך העור, על העור אנו שמים את כוסות הרוח ומניעים אותן לאורך כל הגוף, לאורך ולרוחב. כתוצאה מהעברת הכוס על הגוף, הגוף מעודד זרימת דם לאורך כל הגוף וגורם לאנרגיה לצאת החוצה.
  2. כבר לא פגוע – כאשר אנחנו משתמשים בטכניקה הזו אנו מייחדים לה סגולות בתחום ריפוי כאבים ושחרור שרירים, בנוסף יש לה סגולות אל מול מחלות ותסמינים בחילופי עונות.
  3. כוסות לא זזות – בשיטה זו מניחים את הכוס יחד עם ואקום על הגוף לזמן קצר שלא עולה על 20 דקות, טכניקה זו היא האולטימטיבית לטיפול בכאבים חדים.

אילו מצבים מתאימים לטיפול בכוסות רוח?

אני רואים אנשים שונים משתמשים בטיפול של כוסות רוח במצבים שונים, טיפול של כוסות רוח עוזר לטיפול בעשרות בעיות. בין היתר אנו יכולים לראות עזרה ישירה בהתקררות וצינון, מקרים של שפעות ו-וירוסים, שיעולים בלתי פוסקים, קוצר נשימה מסוגים שונים, דלקות בגידים, סחרחורות, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי כתפיים, כאבים ברגליים, מצבים של מתח וסטרס נפשי שלא פוסק, פריצות דיסק, בלטים בגב ובכתף, מצבים של עייפות וחולשה ועוד.

טיפול בכוסות רוח – למי הטיפול מתאים?

אחת השאלות שאנו שומעים הרבה בעולם הטיפולים היא – "הטיפול הזה מתאים לי?", אז זהו שכן. אחד מן היתרונות בטיפול בכוסות רוח הוא שמדובר בטיפול אשר מתאים כמעט לכולם, כמו כן יכולה להקל על כאבי היום-יום. הטיפול יכול להיות מעט בעייתי כאשר מדובר באנשים הסובלים מאלרגיות ודלקות בעור, חום פנימי, כמו כן גם נשים בהריון. במצבים כאלה יש להתייעץ מול המטפל. בגדול, אם אתם בעד לשאוב את כל האנרגיות השליליות ממכם, להזרים דם חדש אל הגוף ולהמשיך את השבוע עם אנרגיה טעונה חדשה – טיפול בכוסות רוח הוא הטיפול עבורכם.

 

 

דילוג לתוכן