עיסוי זוגי בקליניקה

היום בחודש הגיע! זה היום שאתם משקיעים בעצמכם, נרגעים ליום אחד משגרת היום יום השוחקת ומחליטים לטפל בגוף שלכם. אך עם זאת יש עשרות שאלות שמציפות אתכן, מה היא שיטת הטיפול הטובה עבורי, איך אמצא את המטפל המושלם, קליניקה, ספא או שמא עד הבית? החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע החשוב. אל תלכו לשום מקום.

לפני שנתחיל – איפה אפשר לקבל עיסוי טוב?

חיפשתם מקום שעות על גבי שעות, עדיין לא החלטתם מה הוא המקום המושלם עבורכם לבצע טיפול, האם זה עיסוי זוגי עד הבית או שדווקא עיסוי זוגי בקליניקה?

  • עיסוי זוגי עד הבית – במקרה הזה מדובר באנשים שלא אוהבים להתפשר יותר מדי ואוהבים גם את תחושת הנוחות הביתית. במקרה זה המטפל מגיע עם כל הציוד הרלוונטי בהתאם לטיפול אותו בוחרים הזוג. מבחינת זמן מדובר באותו עיסוי שתקבלו בקליניקה רק עם הנוחות הביתית. אנשים של בית? לא מוצאים זמן ללכת לקליניקה באמצע היום ורוצים שהיא תבוא אליכם – זו האפשרות הטובה עבורכם.
  • עיסוי זוגי בספא – כאשר אנו מדברים על עיסוי בספא אנו מדברים על מכלול של דברים ולאו דווקא על עיסוי בלבד, רוב מקומות הספא ממוקמים במלונות המציעים גם שירותי ספא נוספים מלבד עיסוי – בריכות, בריכות מחוממות, סאונה, ג'קוזי ועוד. עם זאת, אנו מאמינים שלמרות כל המכלול הגדול של האפשרויות כאשר מדובר בעיסוי מקצועי האפשרות העדיפה היא להימנע מעיסוי בספא. טיפולים בספא לרוב יהיו בינוניים לעומת קליניקות פרטיות ומוסמכות, עובדים לפי קווים אשר מגבילים אותם מלתת את הטיפול הטוב ביותר, כמו כן לרוב הפרטיות נפגמת.
  • עיסוי זוגי בקליניקה – עיסוי זוגי בקליניקה לדעת רבים הוא העיסוי הטוב ביותר, בעיסוי זוגי בקליניקה אתם יוצרים קשר ישיר עם המטפל עוד מרגע ההזמנה – אתם יודעים מי הולך לטפל בכם, כבר חיפשתם אודות המוניטין שלו ברשת ופייר הוקסמתם. בנוסף, תוכלו לפנות אליו בכל שאלה שתרצו. יתרון נוסף הוא שאין שום דמי תיווך כמקובל בספא – תשלום על חלל, עובדים, מזכירות טלפוניות ופרונטליות. כמו כן גם המטפל כפוף אליכם ולגחמות שלכם ולא למנהל בית המלון אשר מפציר בו לסיים כמה שיותר אנשים בטווח קצר מה שגורם לשחיקה מצד המטפלים ותחושה של "לסמן וי".

לסיכום, האפשרויות הטובות ביותר לעניות דעתנו הוא עיסוי זוגי עד הבית ועיסוי זוגי בקליניקה. עיסוי זוגי בספא מומלץ בימי הולדת, ציון שנה להולדת הבן, יום אהבה וכו', מאחר ואתם מקבלים מכלול שלם של דברים ולא מייחסים את מלוא החשיבות לעיסוי עצמו. מאידך עיסוי זוגי בקליניקה יתן לך ולבת הזוג שלך תחושה של מקום איכותי שיודע מה הוא עושה, בעל הקליניקה לא יהסס לתת לכם גם כמה דקות בונוס מאחר ומדובר בשם ובמוניטין שלו…

 

דילוג לתוכן