עיסוי זוגי עד הבית – עכשיו כבר כל אחד יכול

אנשים רבים מקשרים עיסוים למותרות שרק אנשים "אמידים" יכולים להרשות לעצמם, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעיסוי עד הבית. החלטנו לנפץ עבורכם את הסטיגמה הזו – כל אחד יכול להנות מעיסוי זוגי עד הבית. איזה יתרונות יש לעיסוי הגוף, האם מדובר רק לשם ההנאה או גם אפשר למצוא סגולות רפואיות? הישארו איתנו.

עיסוי זוגי עד הבית – השקיעו בעצמכם קצת יותר

זה הזמן שלכם לקחת את מערכת היחסים שלכם צעד אחד קדימה, חשבו – מתי לאחרונה יצא לכם לצאת ביחד ולעשות את הדברים שהייתם עושים שהאש רק התלקחה? כן, אנו מבינים שמדובר בעומס היומיומי המלווה בשגרה השוחקת, קריירה שמחכה לפריצה אך לשכוח את עצמכם זה הדבר הכי רע שתוכלו לעשות. לשם כך מטפלים רבים מציעים שירותים של עיסוי זוגי עד הבית. אתם כבר לא צריכים להתרוצץ דרך חברות ספא שונות הנמצאות במלונות פנסים ועד קליניקות ביתיות – כל הטיפול יכול להתבצע בבית שלכם. המטפלים מגיעים עד לבית הלקוח עם כל הציוד הרלוונטי ודואגים לתת חוויה אינטימית וזוגית שלא תשכחו אף פעם. תפנק אותה קצת מה קרה?

איזה סוגי עיסוים ניתן למצוא?

כיום ניתן למצוא למעלה מ – 150 שיטות מארצות מוצא שונות, סוג הטיפול שתקבלו שונה בהתאם לסוג המטפל שתזמינו. בין הטיפולים הנפוצים ביותר: עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, עיסוי קלאסי, עיסוי באבנים חמות ועוד. בהנחה ותרצו עיסוי שוודי עליכם לחפש מטפל אשר מטפל בשיטה הזו ואף הוסמך לטפל בשיטה זו. תצטרכו לשאול את עצמכם אם בטיפול שלכם תרצו להנות גם מקרמים ושמנים או שמא אתם מעדיפים את המגע היבש, עם כל המידע הזה תוכלו להגיע אל המטפל הרלוונטי ולהתאים את שיטת העיסוי עבורכם.

עיסוי, עיסוי, עיסוי – אבל מה יוצא לי מזה?

אנשים רבים סקפטים לגבי עיסוים, כמו שכבר אמרנו בהתחלה זה מרגיש כמו מותרות שרק אנשים מסוימים יכולים להרשות לעצמם אך לגמרי אפשר להמשיך את החיים בלעדיהם. עיסוי ועיסוי זוגי בפרט יש מספר יתרונות מובהקים.

  1. תקשיבו לגוף שלכם – הגוף שלכם עובד קשה במהלך השנה, אתם מתרוצצים ממקום למקום, מחסור בשעות שינה, מפרקים כואבים, גוף תפוס – עיסוי יכול לעזור לכם להתגבר על כל אלה, לשחרר את הגוף ולתת לכם להרגיש רעננים יותר.
  2. חיזוק הקשר – כמו כל פעילות מהנה שעושים כמו: סרט, באולינג, מסעדה – גם עיסוי כפעילות מגבשת עשוי לחזק את הקשר בין שני בני הזוג.
  3. עוזר ללחץ – יש מחקרים רבים הקושרים עיסוי וסטרס באותו משפט, מדענים רבים סבורים שעיסוי יכול להרגיע לחץ וסטרס שנוצרו עם הזמן, להפחית ואף במקרים מסוימים גם להפיג.

 

 

דילוג לתוכן