עיסוי זוגי עד הבית

חשבתכם לפנק את עצמכם יחד עם בן או בת הזוג, עיסוי זוגי ועוד עד הבית הוא אחת ההחלטות המוצלחות שתעשו. למה ליהנות באחד אם אפשר בשניים… העיסוי הזוגי מיועד לאלו מכם הרוצים ליצור או לשמר אינטימיות ואפילו לעבוד על היחסים. זה לא חייב להיות רק עבור זוגות. אחיות, אם ובת ועוד. העיקר ששני הצדדים ירגישו בנוח עם הסיטואציה. עד לא מזמן, על מנת ליהנות מעיסוי מקצועי היינו צריכים לחפש מקום, חניה, סידור לילדים ומה לא. אך האפשרויות העומדות לפנינו בלהזמין את כל הפינוק הזה עד פתח ביתנו הופכים אותו קל וזמין הרבה יותר. מצידנו אנו צריכים לספק את החלל המתאים. כל השאר על המעסה.

עם איזה ציוד מגיע המעסה לביתנו:

במידה ומדובר בעיסוי זוגי, יגיעו שני מטפלים ושתי מיטות עיסוי מקצועיות. בהתאם לבחירתכם תבחרו שמן עיסוי המתאים לכם וכמובן מגבת כיסוי. מדובר בעיסוי מאוד מקצועי שמלבד העובדה שהוא מתבצע בשניים הוא זהה לכל עיסוי אחר. השוני היחידי הוא שמדובר בעיסוי מרפה ומהנה יותר מאשר רפואי לטובת כאב במקום זה או אחר. הרפיה מלאה עם האהובים עליכם בחדר אחד. תוך כדי אתם יכולים לדבר או להקשיב. אנחנו הכי ממליצים לכם לתת לגוף ולנפש לדבר ללא מילים. הרגעו בתוך ידיים מקצועיות ותנו למרחב את המקום שלו.

למי העיסוי הזוגי מתאים ולמי לא:

  • במידה ובחרתם להפתיע, רצוי לדעת לפני כי זה מקובל ונעים לצד השני. תתפלאו, אך לא כולם מרגישים בנוח כאשר הם בעיסוי ועוד על כמה וכמה עם אדם נוסף.
  • אם יש בינכם מתח רב קחו בחשבון שהאוירה של העיסוי יכולה להרגיע את הרוחות אך היא לא עושה קסמים.
  • וודאו לפני עם מי ומול מי ירגיש בין הזוג שלכם בנוח. האם עדיף מטפל או מטפלת.

והכי מומלץ, התייעצו בפתיחות מלאה מול מרכז הטיפולים או ישירות עם המטפלים ובחרו את החבילה הכי מתאימה בעינכם.

עיסוי נעים!

דילוג לתוכן