כל מה שאתם צריכים לדעת על דיקור סיני

לרובנו יצא לשמוע בשלב כזה או אחר בחיים אודות "דיקור סיני", עם זאת כמות האנשים שיודעת מהו באמת התהליך לא גבוהה. לשם כך החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות דיקור סיני, באיזה מצבים דיקור סיני יכול לעזור ובאילו פחות, איך השיטה עובדת וכל הדרך עד לבחירת מטפל מושלם. אל תלכו לשום מקום.

דיקור סיני – מה זה בעצם?

לפני שאנחנו מגיעים לכל היתרונות והתועלות כתוצאה מדיקור סיני עלינו להבין מה זה בעצם דיקור סיני. דיקור סיני היא אחד הטיפולים השכיחים ביותר לריפוי מחלות. השיטה נוסדה לפני למעלה מ – 2500 שנה, אך רק בשלהי המאה ה – 20 ראינו את השיטה מתפרצת גם אל עבר התרבות המערבית והאירופאית. כיום טיפול בדיקור סיני נחשב לטיפול אלטרנטיבי חשוב ויעיל ולפעמים אף משמש כתחליף לרפואה קונבנציונלית. במהלך טיפול בשיטת דיקור סיני מוחדרים מחטים דקים אל גוף המטופל במקומות שונים בגופו. למעשה, בגוף האדם יש למעלה ממאות נקודות דיקור שלכל מקום יש את הייחוד וההשפעה שלו. לרוב, המטפל יעשה מיקס של מקומות שונים בגוף.

דיקור – זה הזמן לרפא את המחלות בצורה אלטרנטיבית

בעולם המערבי שונה מהעולם האסייתי אנו נוטים "לכבות" שריפות ולאו דווקא לטפל בבעיה מהשורש אלא בסימפטום. לשם כך הצטיידנו במשל "האקמול", כאשר בן אדם חווה בעיה יש 2 דרכים בהם הוא יכול לטפל בבעיה שלו. דרך ראשונה היא להקל על הסימפטום, לצורך העניין נקח כאב ראש – כאשר אנו סובלים מכאב ראש הדבר הראשון שנעשה על מנת להקל על הסימפטום הוא לקחת כדור אקמול. אך כדור אקמול מקל בעצם רק על הסימפטום ולא פותר את הבעיה מן השורש, מעבר לזה כדורים קונבנציונליים מלאים בתופעות לוואי ועלולות לגרום לתופעות לוואי לחזור. אך במקום לקחת אקמול נוכל לשאול את עצמנו למה מלכתחילה כואב לנו הראש? אולי לא שתינו מספיק? אולי אנו נמצאים במצב של לחץ?

במהלך דיקור סיני אנו מפעילים את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, אנו צריכים להפסיק להתרגל לעובדה שכדור פותר את כל הבעיות ולהבין שמדובר במערכת גדולה אף יותר. היכולת של הגוף לרפא את עצמו במצבים מסוימים טובה אף יותר מכדור שמעלים סימפטום.

דיקור סיני – איך לבחור מטפל

בחירת מטפל היא מלאכת מחשבת של ממש, כאשר אנו בוחרים מטפל עלינו לבדוק שאנו בוחרים את המטפל המתאים עבורנו. נוכל להיפגש עם המטפל טרם סשן הטיפולים ולראות אם אנחנו מתחברים לוויבים של המטפל, למה שהוא מביא איתו, ככל שנהיה שלווים יותר כך הטיפול יעבור בהצלחה. טיפול בשיטת דיקור סיני מקל ומטפל בסימפטומים של מחלות רבות עם זאת אין הוא תחליף להתייעצות עם רופא, אנו ממליצים לעשות שיחה תיאום ציפיות טרם תחילת הטיפול. המון בהצלחה!

 

 

דילוג לתוכן