עיסוי אבנים חמות בהוד השרון

כאשר מדברים על עיסוי אבנים חמות בהוד השרון, מסתמן כי מדברים על טיפול משחר ההיסטוריה.  אז בעוד האינדיאנים טיפלו בכאבי בטן באמצעות אבנים חמות, הרי שהסינים מצאו באבנים מזור לבעיות כמו כאבי שרירים. גם ברוסיה הבינו את המשמעויות ומשתמשים באבנים לשחרור הכאבים בגב. כמו כן, ביפן, הנזירים השתמשו באבנים לאחר ארוחה – הם היו מניחים את האבנים באזור מערכת העיכול וכך מזרזים בין היתר גם את הפעילות של תחושת השובע. רוצים לדעת מהם היתרונות של הטיפול ואיך הוא יכול לסייע גם לכם? במאמר הבא נרחיב ונציין את יתרונות הטיפול הנפוץ ביותר בעולם.

למה אבנים חמות ומה המשמעות?

עיסוי אבנים חמות בהוד השרון הוא למעשה עיסוי באמצעות אבני בזלת. לבזלת יש לא מעט תכונות ומקורה בלבה. הלבה, זו היוצאת מהר הגעש מתקררת והתוצר הוא אבנים שעדיין "זוכרות" את החום ואף משמרות אותו בתוכן. האבן מכילה כמות גדולה של ברזל ומגנזיום ולכן, כפי שכבר צוין, היא יודעת לצבור את החום הנדרש – מה שמהווה יתרון אחד גדול לטיפול נוכח החום הנפלט בהדרגה. מעבר לטמפרטורה מעבירה האבן גם תדר אנרגטי – מה שמשלים את כל רבדי הטיפול הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי של הגוף.

איך מתנהג הטיפול בפועל?

עיסוי אבנים חמות בהוד השרון יכול להתבצע במהלך העיסוי בפן הפאסיבי או בפן האקטיבי. הפן הפאסיבי הוא להניח את האבן ולתת למטופל לשכב על האבן. באמצעות הטיפול הפאסיבי מועברת האנרגיה לאורך זמן במטרה לחדור לנקודה הבעייתית. ההיבט האקטיבי הוא שהמטפל לוקח את האבן ותוך כדי עיסוי מעביר אותה על נקודות הטיפול בגוף. כאמור, המעסה מעסה יחד עם האבן ומעביר את האנרגיה ואת חומה על גוף המטופל. השימוש בשמן, ההחלקה והחום כמו עושים את העבודה ובעזרת לחיצות מעביר המעסה את העיסוי במטרה למגר את הנקודה הכואבת.

מחפשים טיפול עם האפקט מהיר? אין ספק כי העבודה עם האבנים החמות לא רק שתעניק לכם חווית טיפול אלא גם תרגישו את השינוי במיידי.

 

דילוג לתוכן