עיסוי באבנים חמות

נכון שזה נשמע קצת מוזר לשים אבנים חמות על הגוף, אך תתפלאו לגלות על הקסמים שהן עושות. מדובר בעיסוי המגיע אלינו מהמסורת האינדיאנית. העיסוי נעשה בשילוב של מגע ידיים ושמן חם.

מה מייחד את העיסוי באבנים חמות:

ראשית, מדובר באבנים מאוד מיוחדות. את האבנים החמות מניחים לאורך הגוף. ישנם עיסויים בהן האבנים ישירות על העור אך ברוב המקרים הן יונחו מעל סדין ולא יגעו באופן ישיר בגוף. האבנים לאט לאט משחררות חום עדין שמתפזר תוך כדי עיסוי בכל חלקי הגוף. רק מטפלים מיומנים רשאים לטפל ולבצע עיסויים באבנים חמות. יש להגיע לטמפרטורה מסויימת על מנת לא לגרום לאי נוחות למטופל.

למי מתאים העיסוי:

הטיפול משמש כנגד מגוון של בעיות בריאות, לרבות דלקת פרקים, בעיות שינה קלות או חמורות, כאבי גב, מצב נפשי מדוכדך, לסובלים מלחץ יומיומי וחרדה. אך בעיקר לאילו מאיתנו הרוצים להעניק לעצמם מתנה אוהבת ומיוחדת. למי שטרם התנסה מצפה חוויה מדהימה.

איך מתבצע הטיפול:

ישנם מטפלים המשלבים עיסוי שוודי או רקמות לפני הנחת האבנים וישנם כאלו שזו הטכניקה היחידה והעיקרית בהם הם משתמשים. האבנים החמות מונחות באיזורי המתח תוך הקשבה מלאה למטופל. לכן ישנה חשיבות לספר על המכאובים הנפשיים ונרגשיים על מנת להגיע לתוצאה המקסימלית. לאחר הטיפול תרגישו איך המתח השתחרר מהגוף והנפש. מערכת העצבים מאוזנת יותר והתחושה הכללית היא הרמונית.

לסיכום, עיסוי באבנים חמות הוא עיסוי מומלץ מאוד כטיפול עיקרי או משולב בעיסויים נוספים. האבנים מונחות על איזורים מתוחים ואנרגטיים בגוף ומופזרות לאורך כל הגוף. העיסוי מתאים למגוון בעיות בריאות ונפשיות. ממתח ובעיות שינה ועד כאבי פרקים. את העיסוי מומלץ לבצע רק אצל מטפלים בעלי ניסיון תוך הקשבה מלאה לגוף ולנפש. לאחר הטיפול תרגישו קלים יותר. הגוף משחרר מתח רק שהצטבר ומתפנה מקום לרגיעה אמיתית.

בהצלחה!

דילוג לתוכן