רוצים לפנק את העובדים שלכם ושיעבדו טוב יותר? קחו עיסוי מפנק לעובדים

אחד מתענוגות החיים ללא כל עוררין הוא עיסוי, יש למעלה מ – 150 סוגי עיסוים שונים אשר מתאימים למצבים שונים. נסו לתאר את הסיטואציה הבאה – הבוס שלכם מרכז את כל העובדים למשרד שלו, "מה זה כבר יכול להיות?" אתם שואלים אחד את השני. לפתע הבוס מפתיע אתכם ומספר לכם על אירוע החברה שיערך בקרוב, בנוסף לאירוע החברה כל אחד מעובדי החברה יוכל להנות מעיסוי. אין ספק שההודעה הזו תעשה לכם את היום.

בעל עסק? זה הזמן שלך לעלות את המוטיבציה של העובדים

אחד השיעורים הראשונים אותם אנו לומדים במנהל עסקים שנה א, הוא על חשיבות המוטיבציה של עובדים ועל היררכיה ארגונית נכונה. עובד שטוב לו הוא עובד שמגדיל ראש, עובד שנותן מעצמו יותר. לעומת זאת, עובד שמרגיש שהעסק בו הוא עובד לא עוזר לו למצות את הפוטנציאל, לא נמצא שם בשבילו ולא תומך בו – יוריד את אחוזי התפוקה בצורה משמעותית. למעשה באירוע החברה הקרוב שלך תוכל לגרום לעובדים שלך להרגיש קצת יותר שייכים למערכת, בנוסף לאוכל טוב ומוזיקה יוכלו הם גם להנות מעיסוי מותאם אישית. אנחנו בטוחים שהמוטיבציה שלהם תשתפר פלאים. אז למה אתם מחכים?

עיסוים שמרימים כל אירוע

עיסוים לאירועים לא חייבים להיות אך ורק באירוע החברה שלכם, זה יכול להיות בחתונה, בר מצווה, בת מצווה, חנוכת בית או כל אירוע שתחפצו בו. המעסים ירימו את האירוע שלכם לגבהים שלא תשכחו לעולם, האורחים שלכם? ידברו על האירוע שלכם עוד הרבה זמן. לפני שאתם מזמינים את השירות, תשאלו את עצמכם – האם אתם מוכנים להעמיד סטנדרט חדש בעיר?

עיסוים לאירועים – סוגי טיפולים

אחת מהשאלות שאנו נשאלים מלקוחתינו שרוצים לעשות עיסוי באירוע שלהם, הוא מה הם סוגי העיסוים הרלוונטים אותם אפשר לעשות. למעשה בהנחה ומדובר בחלל מספיק גדול אפשר לעשות כל עיסוי שרק תחפצו בו. בין העיסוים הפופולרים ניתן לראות: עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, שיאצו, אבנים חמות, איוורדה, עיסוי זוגי, עיסוי רקמות, עיסוי שבדי קלאסי ועוד מגוון רחב של עיסוים אשר ניתנים לבחירה.

אם כבר להרים את האירוע – רק עם מסאג' מסטארס

מסאג' מסטארס הוא פורטל המטפלים הגדול ביותר בארץ, אנו עובדים ימים כלילות על מנת לסדר עבורכם את רשימת המטפלים המוסמכים הטובים ביותר הנמצאים במדינה. כל מטפל עבר אישור קפדני ודקדקני שלנו על מנת שיוכל לספק חוויה שירותית בלתי נשכחת תוך כדי מקצועיות בלתי מתפשרת. אנו מציעים לכם לא לוותר על האטרקציה הזו באירוע שלכם, אף אחד לא ישכח לכם את זה. רציתם עיסוי לאירוע – קיבלתם מסאג' מסטארס. מוזמנים לחייג היום לשיחת התרשמות.

 

 

דילוג לתוכן