עיסוי במסיבת רווקות, הגיע הזמן לפנק את החברות

מזל טוב! הרגע שלך הגיע, את תכף מתחתנת עם בחיר ליבך. אך לפני שאת נכנסת בברית הנישואין יש דבר אחד שאף אישה מאורסת לא יכולה לוותר לפני ליל כלולותיה – מסיבת רווקות שתרעיד את כולן! מסיבת רווקות למעשה נחשבת לאחד החוויות החשובות והדומיננטיות ביותר בחייה של הכלה הטריה, בעוד כמה ימים או שבועות מרגע מסיבת הרווקות תכנס הכלה אל חיים חדשים, "חיי שגרה" כמו שעולם הרווקים אוהב לכנות לכן יש צורך להרים מסיבת רווקות שתשאיר חותם. אחד הדברים השכיחים ביותר במסיבות רווקות כיום זה הזמנת שירותי עיסוי לבנות. הבנות לא ישכחו את המסיבה, אני מבטיחה לך!

מארגנת מסיבת רווקות – עצרי הכל והתרכזי!

החברה הכי טובה שלך תכף מתחתנת, בחרת לארגן לה את מסיבת הרווקות, את לא יכולה לפשל. לא מולה, לא מולך ובטח שלא מול כל החברות, זה הזמן להרים מסיבת רווקות שאף אחת לא תשכח. זה לא משנה אם בחרת לעשות מסיבת רווקות אינטימית בבית או מסיבת רווקות מטורפת על יאכטה במרינה בהרצליה – את צריכה למצוא משהו שירים את ההפקה. אחת האפשרויות העומדות בפנייך היא עיסוי למסיבת רווקות.

עיסוי לכל הבנות – אנחנו לא ממליצים, אנחנו מחייבים!

דמייני לך את הסיטואציה, אתן יושבות כל הבנות  – כל אחת מספרת רגע מביך שהיה לה עם הכלה החדשה. מדברות, צוחקות שותות מעט קאווה ופתאום גולת הכותרת, את עומדת ואומרת לכולם לעצום עיניים מובילה אותן יחד לחדר צדי, פותחות את העיניים ורואות מספר מיטות עיסוי שונות וסוגי טיפול שונים, כל מה שנשאר להן זה רק לבחור. את יודעת מה יעבור להן בראש באותו הרגע?

הבנות יוכלו לבחור בין שיטות עיסוי שונות תוך כדי שהן מדברות בניהן וגם נותנות זמן איכות לעצמן, גם הכלה תהנה וגם כל שאר הבנות – לא ישכחו לעזאזל מי ארגנה את מסיבת הרווקות האחרונה. תתכונני, הרבה בנות הולכות להיות "החברות הכי טובות שלך" לפני החתונה שלהן.

סוגי עיסוים – עיסוי במסיבת רווקות

תוכלי לבחור בין אין ספור סוגים של עיסוים, למעשה יש למעלה מ – 150 סוגי עיסויים. בין הנפוצים אפשר לראות: עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי באבנים חמות ועוד.

 

 

אם כבר הרמת הפקה – שיהיה עם המקצוענים של מסאג' מאסטרס

מסאג' מאסטרס הוא פורטל העיסוים הגדול ביותר במדינה, למעשה תוכלי למצוא פה רשימה אין סופית של מעסים אשר מספקים שירותים עד לבית הלקוחה או למקום האירוע. אין ספק שמעסים מכניסים המון שמחה ואושר לחלל, זוכרת את הפעם ההיא שהלכת לספא? הג'קוזי ובריכת הגופרית מתחילה מתישהו להימאס. גולת הכותרת היא הספא.

אנו מזמינים אותך להתרשם מבין רשימת המעסים המוסמכים שלנו בפורטל על מנת להרים את מסיבת הרווקות לגבהים שלא הכירו לפני. שיהיה המון בהצלחה. תמסרי מזל טוב לכלה מאיתנו 🙂

 

 

דילוג לתוכן