עיסוי רפואי עד הבית

עיסוי רפואי מתמקד לרוב באזור הבעייתי – זה לשמו מזמינים את הטיפול. לרוב, אנשים המתקשים נוכח מצוקה או כאב עצום להגיע ולעשות את הטיפול ולכן, בדיוק כאן, מגיע עיסוי רפואי עד הבית ונותן להם מענה לבעיה. העיסוי הרפואי, זה שיודע את הגוף ואת האנטומיה וכך גם יודע לתת מענה בזמן אמת. נוכח הבנה של גוף האדם, המעסה מגיע עם מיטת טיפולים ייעודית, המטופל שוכב בתנוחה מסוימת המתאימה לאזור המטופל והטיפול מתחיל. בתחילת דבר, העיסוי מטרתו להקל על האדם הסובל מהבעיה ולעיתים אף למגר את הבעיה לאלתר.

להקל על כאבים בגוף באמצעות עיסוי רפואי

עיסוי רפואי עד הבית מגיע עד אליכם ובאמצעות מעסים שמבינים ומכירים את גוף האדם ,נותן מענה מהיר לבעיה. המעסה מגיע עם כל מה שצריך החל ממיטה מתאימה ועד לשמנים מיוחדים. האזור המטופל הוא זה שיוותר חשוף בעוד שאר הגוף יהיה מכוסה כרגיל. העיסוי יתבצע על ידי שמנים מיוחדים והוא יבוצע גם באזורים שיש בגדים. שלא כמט עיסויים אחרים בהם כל הגוף חשוף, כאן רק הנקודה הבעייתית תהיה חשופה ועליה ישקוד המטפל בכדי להשיג את השקטן ואת מיגור הכאב.

איך מתבצע עיסוי רפואי

עיסוי רפואי עד הבית מתבצע כשיש סימן ברור על ההיבט הפיסי – שלא כמו טיפולים אחרים, כאן הטיפול מתמקד בשורש הבעיה ולא בהיבט הנפשי שלה. כאן, לא מדברים על הנאת המטופל, אלא המטרה היא למגר ולרפא את הכאב והבעיה אליה נקלע האדם. במקרים בהם יש מצוקה קשה או בעיה רפואית קשה, נכנס העיסוי הרפואי ונותן מענה ומזור מהיר לבעיה. אז אם אתם סובלים מכאבי גב, ראש, או אפילו כאבי שרירים יש מי שיוכל לתת לכם מענה לכך. בין היתר, אם אתם סובלים מכאבים חזקים בשכמות או אילו בברכיים, גם לכך, המעסה שמגיע עד הבית יודע לתת מענה ברור. לפני הטיפול, יסביר המטפל אודות הטיפול ורק לאחר מכן ולאור ההסכמה ימשיך הלאה במטרה לפתור את הבעיה לאלתר.

דילוג לתוכן