מסאז בהריון, הגיע הזמן להקל על הגוף

כאשר אנו מדברים על מסאג' לאחר הסשן הטיפולי, אנו לרוב מדברים על טיפול מפנק שאת פירותיו אפשר לקצור מהרגע הראשון. מסאג' בעת הריון הוא הרבה יותר מסתם טיפול כיפי ונעים, מדובר במלאכת מחשבת של ממש אשר מעבר לפינוק יכולה גם לתרום רבות לך ולגופך. נשים רבות בזמן ההריון סובלות מתסמינים וסימפטומים רבים אשר מקשים עליהם לעבור את היום-יום בצורה פשוטה, אחת ההמלצות ברפואה אלטרנטיבית היא לשלב עיסוי יחד עם הליך ההריון. עיסוי עשוי לעזור ואף להקל על תסמינים וסימפטומים אותה חווה אישה הריונית ואף לשפר את התחושה הפנימית.

מסאג' בהריון – זה בכלל מותר?

אחת המחשבות הרווחות היא שאסור לבצע כל עיסוי בהריון על מנת לא לפגוע בעובר. מחשבה זו לא נכונה(בשלבים מסוימים של הריון). אנו רואים חובה של ביצוע מסאג' בזמן ההריון, בכל זאת, את עובדת קשה על מנת להביא חיים לעולם ואם את יכולה להנות מאתנחתא מפנקת למה שלא תעשי זאת? למעשה, מעבר לכיף שבדבר, מסאג' יכול לעזור לך ואף להקל על הכאבים והתסמינים המאופיינים בזמן ההריון.

מסאג' בהריון – דגשים ושיטת טיפול

מסאג בהריון הוא מסאג אשר מותאם אישית לכל אישה הריונית, מסאג' שמתאים לאישה הריונית אחת לא מתאים לאחרת, כאשר אישה מקבלת מסאג' בהריון אחד הדברים החשובים ביותר הוא לעשות אותה בסביבה שתהיה לה נוחה, מנוטרלת מרעשים ומבודדת אשר תוכל להכיל את צרכי האישה בצורה הטובה ביותר. לרוב מסאג' בהריון יתבצע כאשר האישה שוכבת על גבה או לצד. לרוב בטיפולים מסוג אלו חשיבות הנוחות מקבלת משמעות אחרת – כאשר ההמלצה היא לשים כריות בשלוש מקומות שונים על מנת ליצור נוחות ויציבות: מתחת לראש, בין הרגליים ובחזה.

מסאג' בהריון – האם יש הגבלות מסוימות?

למען האמת, ההמלצה היא להתחיל לקבל עיסוי הריוני אך ורק מאמצע החודש השלישי להריון (שבוע 14), אך עם זאת אין קשר ישיר בין הפלות לבין קבלת עיסוי. אך אף אחד לא היה רוצה לקחת את הסיכון. בנוסף, על מנת להרגיע את עצמך ואת תחושות הפגיעה בעובר אנו ממליצים לך לגשת אל מטפל מוסמך לבקש מידע אודות היקף הטיפול ולבדוק זאת מול הרופא המטפל. מיליוני נשים בהריון מקבלות מסאג' מדי יום, את לא חושבת שגם לך מגיע? Get instant cash loans on centrelink 24/7.

איפה אני יכולה למצוא מטפל?

אחרי שקיבלת את התשובה שלך! את יכולה לעשות מסאג' בהריון ואף רצוי (כמובן באישור הרופא המטפל), הגיע הזמן למצוא את המטפל המושלם עבורך. במסאג' מאסטרס תוכלי לבחור מטפל מתוך רשימה של מאות מטפלים הנותנים שירותי עיסוי להריון. בחירת מעסה הריון היא מלאכת מחשבת של ממש ולא היית רוצה להתפשר על עצמך – איתנו את יכולה להיות בטוחה.

 

 

דילוג לתוכן