עיסוי בהיריון – להרגיש הכי טוב שאפשר

בתקופת ההיריון עובר גוף האישה המון תהפוכות, קשיים הבאים לידי ביטוי הן בהיבט הקושי הפיזי והן בהיבט הקושי הנפשי.  באמצעות עיסוי מרגיע ועדין, ניתן בהחלט לסייע לא רק לאזן הנ"ל שלרוב נובע ממצב הורמונאלי, אלא גם להפיג מתחים בכל תקופת ההיריון. מחפשים עיסוי בהיריון שישיג את התוצאות בטווח הקצר יותר? הנה לפניכם עיסוי מרגיע, אחד כזה שמסייע לאזן את כל הגוף, להרפות את השרירים ובו זמנית כפי שכבר צוין – להפיג מתח.

איך ומתי אפשר לעשות עיסוי בהיריון

עיסוי בהיריון מעניק לא מעט יתרונות, למעשה, הוא לא רק עוזר להמריץ את הדם ברקמות העדינות, אלא גם יודע להפחית את הגוף מנוזלים מצטברים. באמצעות העיסוי הזה, אפשר להפחית את הרעלים בגוף, לנקות את הגוף וכך, להקל על הגוף ולסייע בתפקוד המפרקים המשתתפים. כמו כן ראוי לציין כי עיסוי שכזה לא מתאים לכל אישה בהיריון והוא ייעודי רק אם האישה הגיע לכל היותר לשבוע ה15. אם ההיריון תקין, זה גם תנאי לביצוע העיסוי ולכן, חשוב מאוד לוודא עם המעסה לפני שמתחילים את העיסוי.

איזה יתרונות יש לעיסוי בהיריון

מבין מגוון יתרונות של עיסוי בהיריון, היתרון החשוב ביותר הוא ההרגעה. כן, מבין כל הפינוקים זה הדבר החשוב ביותר- זה שיידע לייצר הריון בריא, אחרי הכול, נפש בריאה בגוף בריא. כפי שצוין, אם ההיריון עצמו תקין והוא עבר את שבוע 15 אין מניעה, להיפך, אפילו מומלץ שלא לפסוח על כך. לצד זאת, בכדי להפוך את הטיפול ליעיל ונכון, יש לבחון ולבחור מטפלים רציניים בעלי הסמכה מתאימה בלבד. הסיבה לבחירת מעסה מתאים הוא מכיוון שלמעסים שמבינים בתחום ההיריון יש יותר ידע וטכניקה מתאימה – זאת על מנת שלא להזיק חלילה לאם או לעובר. עיסוי בהיריון מתבצע כאשר האם נשכבת על הצד, זוהי למעשה התנוחה הטובה ביותר אבל גם הבטוחה ביותר לא רק עבור האם, אלא גם עבור התינוק. בהתאם לכל השאר, קיימת אפשרות לרפד את אזור הטיפולים וזאת על מנת לספק את הנוחות המושלמת במהלך הטיפול.

דילוג לתוכן