עיסוי מקצועי עד הבית

הרבה פעמים מקצועיות היא שם המשחק. הרבה מאיתנו מנסים להתפשר בגלל העובדה שקשה לנו לפנק את עצמנו ללא סיבה ולרובינו, עיסוי משמעותו, פינוק. חשוב לציין כי אנחנו חיים בעולם מהיר ומלא מתחים. אנחנו כל היום רצים ומתרוצצים, יושבים שעות רבות מול מחשב, מתהלכים מעט לעומת המשימות הרבות וזה עוד לפני שחזרנו הביתה והתחלנו לטפל במטלות הנוספות.

רובנו סובלים מכאבי גב עקב ישיבה ממושכת ולא נכונה או כאבי צוואר מנהיגה ארוכה בכבישים וכל זה עוד לפני שהתחלנו לדבר על הנפש שצריכה להדביק את המהירות ולהסתגל ללחצים. ואחרי כל ההקדמה הזו אנחנו בטוחים שפתאום עיסוי מקצועי של שעה יראה לכם הרבה יותר הגיוני וכל מה שתחשבו הוא איך לא הענקתם לעצמכם את הפינוק הזה עד היום.

איך בוחרים את סוגי העיסוי:

אחת הדרכים לבחור את סוג העיסוי הוא על פי הצורך. במידה ומדובר בעיסוי מרגיע ומהנה המבחר הוא גדול. במידה ומדובר בפציעות ויש צורך בעיסוי לטובת שיקום, יהיה צורך בעיסוי רפואי. ישנם אנשים למשל שלא מסוגלים לעבור עיסוי בשמן או העובדה שהם בלבוש חלקי מקשה עליהם. כפי שהבנתם, המבחר גדול וההתאמה לצורך האישי פשוטה יחסית. חשוב לדעת שיש מספיק מבחר והאפשרויות להתאמה אישית הן גדולות. כל מטפל רוצה שהמטופל ירגיש בנוח.

אחת הדרכים המהנות ליהנות מעיסוי מושלם היא שהוא מגיע עד אליך מבלי להתאמץ. מדובר בהתחלה וסיום מושלם. במקום לבזבז זמן בנסיעה, עמידה בפקקים וחיפוש מקום חניה, אנו זמינים יותר כאשר זה אצלנו בבית או במקום אחר שנבחר.

למי מתאים העיסוי ובמה הוא מטפל:

ראשית העיסוי מיועד לאילו מכם שסובלים ממתח יומיומי, בעיות שינה, לחץ, שרירים תפוסים, כאבי ווסת ואפילו מיגרנות. היות ולא מדובר בעיסוי רפואי, יש לציין שאנחנו לא מתכוונים לפציעות קשות או בעיות ניידות. לכך יש מטפלים רפואיים שהכשרתם רחבה יותר. אם אתם מעוניינים להרגע תחת ידיים מקצועיות ובאוירה קסומה ושלווה ולחוש כשאתם יוצאים שאתם מרחפים על ענן, תעניקו לעצמכם מתנה של שעה. עיסוי מקצועי שאחריו תרגישו "קלים" יותר ובעיקר רגועים. לפני ההזמנה וודאו מהו אורך העיסוי. ישנם מעסים שעבורם טיפול הוא פחות משעה וניתן אף להזמין מראש זמן ממושך יותר.

תיהנו!

דילוג לתוכן