בחרו היכן תרצו לקבל מסאג'

הטבות ועידכונים. בלי טיפת ספאם

רפלקסולוגיה עד הבית ברעננה

רפלקסולוגיה עד הבית ברעננה מעניקה לכם תושבי הסביבה והמקום טיפול שמקור המילה שלו זה "השתקפות". טיפול שמתחיל ונגמר בכף הרגל –המפה של כל איברי הגוף מה שמסביר את הסיבה לבחירתם של המוני מטפלים בשיטה זו. באמצעות השיטה, עולה כי המון מטפלים מצליחים לעלות על הבעיות בזמן וכך להשיב לאדם שדורש את הטיפול אורח חיים בריא ונכון. זה יכול להיות הגוף, אבל בו זמנית זה יכול לטפל גם ברגש ולכן, לפני שאתם ניגשים לטיפול מהסוג הנ"ל אולי כדאי לדבר ברצינות על רפלקסולוגיה ולתת לכל חלק בגוף את הבריאות הראויה.

למה כדאי לכם רפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיה עד הבית ברעננה מיועד לאנשים המתגוררים בסביבה, אלו הסובלים מבעיות שונות גם בהיבט הגופני ובו זמנית גם בהיבט הנפשי. כפי שצוין, מכיוון שרפלקסולוגיה זו בעצם השתקפות הגוף, ניתן ואפילו מומלץ לתקשר עם האזורים ולטפל בהם בכדי לשפר זרימת דם, לסלק פסולת רעילה ובו זמנית לוודא כי השרירים ומערכת העצבים שבו לפעול כמו בעבר. סובלים מבעיה של שרירים תפוסים? מחפשים את התחושה הנעימה והמשחררת? הידעתם? טיפול רפלקסולוגיה יודע ואף מומלץ כאשר רוצים להחיות את האדרנלין בגוף.

איך מתבצע הטיפול בפועל?

טיפול רפלקסולוגיה עד הבית ברעננה, מגיע אליכם ומעניק לכם טיפול באמצעות מגע בכפות הרגליים. אז בעוד הרגליים חשופות, אתם שוכבים על מיטת הטיפולים והנה, זה כבר מתחיל לעבוד עבורכם. באמצעות טכניקה המתאימה מתחיל המעסה לפעול תוך כדי לחיצות, משיכות ואפילו מצבים של עיסויים עדינים וחזקים יותר. השילוב של המגע המשתנה משמעותו התאמה למפת כף הרגל – המפה שבה ממוקמים כל האברים הפיזיולוגיים. אז כשיש מפה ויודעים איפה כואב ומה כואב, הבעיה יכולה להיפתר על הצד הטוב ביותר. בעת הטיפול יעביר המטפל את האנרגיה הנכונה ובמקומות בהם האנרגיה חלשה, תועבר אנרגיה וכך תאזן את כל המערכות באופן שווה.

צריכים עיסוי שירפא את מה שקורה לכם בגוף? רוצים למגר תחלואות שרק ילכו ויחריפו? אולי הגיע הזמן לא לוותר על עיסוי רפלקסולוגיה עד הבית ברעננה.

צור קשר
close slider

צור קשר

יש לכם שאלה בנוגע לפירסום באתר? 
זקוקים לעזרה בהקמת פרופיל המטפל שלכם? 
מחפשים מטפל ולא מוצאים? 
צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן