רפלקסולוג עד הבית

רפלקסולוג עד הבית, הוא זה שמעניק טיפול משלים לכל חלק וחלק בגוף, למעשה, בין יתרונות הטיפול ניתן ללחוץ בדיוק איפה שכואב ולרפא את הכאב בקלות. רוב הטיפולים מתמקדים בהפעלת לחץ על כפות הרגליים או הידיים – כאמור, "שם נמצאים כל האיברים" שזה אומר, כי כל האיברים מחוברים כך או כך לרגליים או לידיים. לטיפול יש לא מעט הטבות, מעבר ליכולת שלו להפחית כאב, הוא גורם למוח לשחרר כל מה שצריך לרבות כימיקלים נדרשים בכדי להקטין את עוצמת הכאב עצמה. אז הכול מתחיל ונגמר באמצעות לחץ על האגודל או אפילו על אצבע מסוימת ועצם הלחיצה היא זו הגורמת לזרימת הדם באיבר הכואב.

רפלקסולוגיה – כשלכל איבר יש את המיקום שלו

בעת הגעתו של רפלקסולוג עד הבית, הוא יודע בדיוק איך לטפל בלב הכואב, בחזה או אפילו בכבד, הלבלב והכליות. כאמור, כל הגוף נמצא בכף הרגל ואילו המעיים הם נמצאים בכיוון העקב. אם כן, כאשר לוחצים על האזור הספציפי לא רק שמשפרים את בריאות האיבר אלא מספקים לו אנרגיה שלא חווה קודם לכן – מה שמזרז את הבריאות ומשאיר את כל התחלואות מאחור. באמצעות הלחיצה מקבלים אותות ואלו מאזנים את כל המערכת לרבות מערכת העצבים. עצם הלחיצה היא זו שגורמת לשחרור כימיקלים כמו אנדורפינים וכך מופחת הכאב והלחץ לאלתר.

כיצד מתנהל טיפול מטעם רפלקסולוג מוסמך?

בעת הגעתו של רפלקסולוג עד לבית שלכם, הוא מנקודה אחת כבר יבין מה עליו לעשות ואיך לטפל בבעיה המעיבה. אורכו של הטיפול הינו 45 דק' ויש מצבים בהם ימשיך עד שעה. כאשר יש צורך בהשגת בריאות והשבת אורח חיים בריא, הטיפול הזה בהחלט עוזר. בכדי להתחיל בטיפול יש להסיר את הנעליים והגרביים, להתיישב בצורה נוחה על מיקום הטיפול – אפשר להישאר בלבוש מלא.

מחפשים טיפול מדהים שיגרה את הנקודות הנכונות ויצליח לזהות את הרגישות או המתח המיותרים? בדיוק לשם כך, רפלקסולוג עד הבית יספק את רוב התוצאות אשר בסופן ייעלמו הבעיות ואתם תתחילו לחיות נכון.

דילוג לתוכן