רפלקסולוגית – תנו לגוף שלכם את הטוב ביותר

רפלקסולוגיה היא למעשה שיטת טיפול אשר באפשרותה לאבחן ולבדוק מצבים שונים בגוף. את הבדיקה עושים בכף הרגל – כאמור, הדעה הרווחת היא כי על כף הרגל עצמה מתקיימים כל האברים של הגוף. אז באמצעות התבוננות אחת על כף הרגל ואף מגע בכף הרגל, אפשר לאבחן בקלות וכן לטפל בכל הליקויים של הגוף על כל המשתמע מכך. בכדי להבין על מה אנחנו מדברים, הנה כמה דברים אודות פועלה של רפלקסולוגית – התבוננות מעמיקה אל תוך כף הרגל.

רפלקסולוגיה מאז ועד היום

את שיטת הרפלקסולוגיה פיתח ויליאם פיצג'רלד בשנת 1913, הוא היה רופא אף אוזן גרון שכבר אז הבין כי יש בהחלט דברים שחשוב לדבר עליהם. עם זאת, בשנות הארבעים, פותחה השיטה בצורה ממשית על ידי יוניס אינגהם- ובשנות החמישים קיבלה את שמה הרשמי-  רפלקסולוגיה. נוכח פיתוח זה, נוצרו יותר ויותר רפלקסולוגיות וכיום ניתן למצוא רפלקסולוג או רפלקסולוגית בכל מקום החל מהודו, סין ואפילו מצרים וכמובן גם בישראל. באמצעות לחיצה על אזורים מסוימים זה קורה וזו בעצם השיטה במלואה. לצד הלחיצה נוצרת תגובה המזרימה את הדם אל השרירים וכך גם משחררת אדרנלין ומאפשרת למטופל להרגיש טוב יותר.

רפלקסולוגיה – יתרונות השיטה

אם תשאלו כל רפלקסולוגית, היא תעיד בפניכם כי מדובר כאן בלא מעט יתרונות ובפרט מדובר כאן על שיטה שבאמצעות לחיצות, חימום המקום והנעות כף הרגל אפשר להשיג לא מעט הצלחות. אם זו אנרגיה חסומה, אם זו מחלה שאתם לא מצליחים להיפטר ממנה ואפילו סוג של אנרגיה שלא נוטשת אתכם. כאמור, זה יכול להיות כל דבר, אבל עם קצת אמונה, אין ספק כי תחום הרפלקסולוגיה אכן יכול לתת את המענה לכך. לבטח שמעתם על גבשושיות הנמצאות בכפות הרגלים- אם כן, דווקא אלו הן אלו האחראיות על האנרגיה בגוף וכשצריך לטפל בהן, זה סימן ההיכר שיש לקחת בחשבון.

רוצים להשיב עטרה ליושנה? להחזיר את המצב הבריאותי לתיקנו?  הגיע הזמן לצעוד צעד אחד קדימה ולבחור רפלקסולוגית שתספק את כל מה שצריך בכדי לפתור לכם את הבעיות הבריאותיות.

דילוג לתוכן