הפגת מתחים ולחץ עם עיסוי רקמות עמוק

מחקרים רבים מוצאים קשר בין הפגת מתחים וסטרס לבין עיסוי רקמות עמוק, אך לפני שאנו מתחילים עלינו להבין מה הוא עיסוי רקמות עמוק, איך הוא יכול לעזור לנו והאם מתחבאים יתרונות נוספים?

הכירו: עיסוי רקמות עמוק

כידוע לכם יש למעלה מ – 150 סוגים שונים של עיסווים, עיסוים רבים מתקשרים להגשמה עצמית, ריפוי ואף לפנאי. אחד מהעיסוים המוכרים והשכיחים ביותר הוא עיסוי רקמות עמוק, עיסוי רקמות עמוק הוא תהליך של שחרור סטרס ולחץ מרקמות הנמצאות במקומות העמוקים והשטחיים ביותר. למעשה, דרך עיסוי רקמות עמוק דואג המטפל לתת יחס לכל חלק בגוף שלכם החל משרירים עד לגידים ודרך מפרקים. העיסוי תורם לשחרור הגוף ומסייע בהפגת מתח תוך כדי שהוא מגביר את התנועתיות, את זרימת הדם והחמצן אל הרקמה ובכך פותח לה "פתח ליום חדש".

עיסוי רקמות עמוק – למי ומתי?

אחת השאלות שאנו נשאלים לא רק על עיסוי רקמות עמוק אלא על כל סוגי העיסוים הוא למי העיסוי מתאים. במקרה הזה חשוב לציין שעיסוי רקמות עמוק מתאים ואף עוזר לכל אחד. הגוף שלנו צריך ומשווע לקצת עיסוי, לקצת יחס – עיסוי עמוק יכול להיות תרופה להמון כאבים ולחצים המצטברים בגופנו..

עיסוי רקמות עמוק – הליך הטיפול

בתחילת הטיפול יצטרך המטופל לשבת עם המטפל במטרה לתת בריף קטן על הטיפול ולשם היכרות, יצטרך המטפל לבדוק למה הגיע אליו המטופל – האם זה לצורך פנאי או שמא מטעמי בריאות. לאחר שיעברו על כל הפרטים האלו יכנסו אל חדר הטיפול שם יחלו את הטיפול.

הטיפול מתבצע באמצעות אצבעותיו וידיו של המטפל במטרה להגיע אל כל מפרק שריר וגיד על מנת להביא את המטופל לשחרור מלא.

עיסוי רקמות עמוק – זה בטח כואב

אנשים רבים נוטים לחשוב מהשם (למרות שאנחנו בכלל לא מבינים למה), שמדובר בעיסוי יחסית כואב. מפני שהוא נכנס לעומקו של כל גיד ומפרק. למעשה הטיפול הוא לא כואב בכלל, מה שכואב הם השרירים התפוסים שלנו ולחץ במפרקים מסוימים, אך מטפל מקצועי ידע לאבחן זאת בצורה הטובה ביותר וכבר תוך כדי טיפול לשנות את עוצמת הלחיצה, מקום הלחיצה ועוד.

עיסוי רקמות עמוק – זמן טיפול

סשן טיפול יארך לרוב בין 45 דקות לשעה, בהתאם למה שנקבע עם המטפל.

טיפול עיסוי רקמות עמוק – רק אצל המקצוענים

כאשר אנו מדברים על הגוף שלנו לא היינו רוצים להפקיר אותו בידיים של כל אחד, אנו במסאג' מאסטרס בנינו עבורכם רשימה של המטפלים הטובים ביותר בתחום. (מיותר לציין שכולם מוסמכים ומאושרים). אנו מזמינים אתכם עוד היום לתת לגוף שלכם את מה שהוא מבקש, בוחרים נכון – בוחרים מסאג' מאסטרס

 

דילוג לתוכן