עיסוי שוודי – כל מה שצריך לדעת

עיסוי שוודי הוא העיסוי הידוע והפופולארי ביותר. העיסוי משתלב נהדר עם מגוון טיפולים אחרים והוא מתאים לטיפול בשרירים תפוסים. העיסוי הוא על מיטת טיפולים עם שמנים ארומטיים ומוזיקה מרגיעה באווירה נעימה ומרגיעה. מדובר בעיסוי שהוא פינוק אמיתי לגוף ולנפש. במהלך העיסוי המטפל משתמש במגוון טכניקות הכוללות, לחיצות על שרירים מרכזיים, טפיחות ועוד.  מדובר בעיסוי שלא מצריך מכם סיבולת ופחות מתאים לאילו מכם שנהנים מלחיצות חזקות במיוחד. המטרה העיקרית של העיסוי השוודי הוא להרפות את השרירים ולהרגיע את הנפש. ניתוק אמיתי מחיי היומיום גם אם זה רק לשעה. לאילו מכם שבוחרים להזמין מעסה הביתה, תגלו כמה השירות הזה נוח ומקל. עבור תוספת תשלום מעטה, מעסה יגיע עד ביתכם עם הציוד הנחוץ- מיטת טיפולים מקצועית, מגוון שמנים, מוסיקת רקע ומגבות. אחד היתרונות הבולטים בהזמנת עיסוי לבית היא העובדה שאתם לא נצרכים לפנות זמן ממושך יותר והיכולת שלכם לחזור לשגרה היא מהירה יותר. אין פקקים או חיפוש חניה. ישנם אנשים שאם זה לא יגיע לפתח ביתם זה פשוט לא יקרה כי מירוץ החיים מהיר יותר וחסרות כמה שעות במהלך היום.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים עיסוי:

ראשית בחרו מעסה מקצועי ומיומן. וודאו מולו כי הוא אכן מגיע עם כל הציוד הנדרש ולא יהיה צורך באילתורים כספה או מיטה. ישנה חשיבות למיטת טיפולים יציבה. וודאו מראש בכמה זמן מדובר. אל תניחו שזה ברור שמדובר בשעה וחצי. לכל מעסה יש מתכונת אחרת בעבור המחיר. ישנם מעסים שעיסוי מבחינתם זה 45 דקות וישנם כאלו שמבחינתם טיפול הוא שעה וחצי. במידה ואתם מזמינים מחברה גדולה שוחחו לפני עם המקום ובחרו את מין המטפל. ישנם לא מעט אנשים שמרגישים יותר בנוח מול מעסה אישה ולא גבר. כל הרעיון הוא ליהנות ולהשתחרר. אין טעם לעבור עיסוי ולהרגיש לא בנוח תוך כדי.

איך מתנהל העיסוי ולמה לצפות:

אנו ממליצים לא לאכול ארוחה כבדה לפני העיסוי ולוודא שהסביבה שבחרתם לעבור את העיסוי שקטה מידי ומתאימה. חשוב מאוד שהאוירה תהיה רגועה ואינטימית. העיסוי מתבצע בלבוש חלקי וכולל שמנים. במידה ותרצו להמשיך בשגרה היומית, ככל הנראה שתצטרכו מקלחת מהירה, אך זה לא חובה. והכי חשוב, תיהנו, מגיע לכם!

דילוג לתוכן