עיסוי תאילנדי המרידיאניים

כאשר מדברים על הריפוי התאילנדי, מדברים על אותם אנשים פשוטים, האנשים שהיו ממונים על שתלי האורז, אבל בו זמנית גם על כלל החקלאות. בדומה לזרימה ואנרגיית הצומח, כך גם אנרגיית החיים וכאן, נכנס לתמונה עיסוי תאילנדי המבוצע על ידי אנשים יודעי דבר- אנשים שכל רצונם הוא לגרום למגור התחלואה והשארתה הרבה מאחור. אם כן, תורת העיסוי הזה קשורה בלא מעט ערוצים ובו זמנית "בתעלות זרימה" ולכן, כאשר הזרימה טובה יותר בערוץ SEN הכול יכול לחזור למקומו וכך גם וויסות הגוף.

הקשר בין עובדי האדמה לעיסוי התאילנדי

כן, יש קשר בין החקלאות וזרימת הצמיחה לבין עיסוי תאילנדי שעובד על מרידיאניים ( SEN ) אלו העוברים דרך קווים מאוד מסוימים מעלה ומטה. הסיבים השריריים מבוקרים על ידי המרידיאניים הפחות פעילים (myofascial) אשר מזוהים על ידי התאים ומאותרים באמצעות מגע מאוד ממוקד. המגע וההבנה של הדברים הם אלו המסייעים ליצירת הזרימה באמצעות עיסוי תאילנדי– זה שישפר בסופו של דבר את המצב של המטופל. כמו בדיקור סיני, כך גם בעיסוי התאילנדי – רק שכאן, מצטרפים לתמונה הגידיים השריריים – אלו המוכרים במעברים בכל שאר חלקי הגוף.

המגע והטיפול התאילנדי

כפי שהבנתם, עיסוי תאילנדי מושתת על תוצאות מאוד מסוימות – למעשה הוא קשור יותר במגע ומייצר עבודה נכונה ומיוחדת על הגוף. העיסוי התאילנדי קיים מאז ומעולם, לצד שימוש בכוח כבידה ולחיצות נכונות, התוצאות לא תאחרנה להגיע וכך גם התחושה הטובה תהפוך לחלק בלתי נפרד. בתאילנד הרחוקה, מסתמן כי עיסוי תאילנדי היה קשור במשימתם של הנזירים, שלא כמו סין ששם היו מופקדים העיוורים בשל מגעם העדין יותר. העיסוי התאילנדי היה עיסוק טיפולי, אבל בו זמנית, ראו בו הנזירים גם סוג של שליחות ואפילו קדושה. בשנים האחרונות, יותר ויותר לקויי ראייה הוכשרו למשימה זו וזאת במימונה של מלכת תאילנד שהבינה את הפוטנציאל שבדבר.

מחפשים את הפתרון הטוב ביותר למיגור התחלואות הקשות? הגיע הזמן לתת מקום ראוי לעיסוי תאילנדי שיהווה תוצאות ריפוי מושלמות.

דילוג לתוכן