עיסוי תאילנדי גם בישראל

כולנו מכירים את העיסוי תאילנדי המסורתי, אנחנו נפגשים בו בטיול גדול אחרי הצבא, בסרטים שונים ואפילו זה העיסוי הראשוני שעולה לנו לרוב כ-אסוציאציה לעולם העיסוים. תחשבו רגע על המילה “עיסוי”, מה עלה לכם? טוב זה לא נחשב, אתם משוחדים…

מה זה עיסוי תאילנדי?

עיסוי תאילנדי כשמו כן הוא הגיע אלינו היישר מתאילנד, עיסוי תאילנדי נחשב לאחת מאמנויות הריפוי המסורתיות המובחרות ביותר בתאילנד. למעשה, למעלה מ – 2000 שנה משתמשים התאילנדים והסינים בשיטת ריפוי זו על מנת להקל על תסמינים שונים, כמו כן בשביל הכיף. בתאילנד קוראים לעיסוי תאילנדי “nuat paen boarn”, שפירושו הוא עיסוי עתיק. מוכנים לקבל עיסוי עתיק?

איך מתבצע עיסוי תאילנדי?

עיסוי תאילנדי מורכב מאין ספור שיטות וטווח עצום של תנועות ותזוזות במהלכו עוזרים למטופל להרגיש משוחרר וטוב יותר. לרוב, מטפל מוסמך בשיטת עיסוי תאילנדי ישתמש בכל איבר בגופו לשם המטרה – אצבעות, ברכיים, עצם הבריח, רגליים, מרפקים, ברכיים – בעזרת איברים אלו יוכל המטפל לטפל בטווח רחב יותר של אזורים אשר כל אחד מהם צריך סוג מסוים של “לחיצה”. עיסוי תאילנדי היא אחת משיטות הטיפול המורכבות ביותר, מורכבת ממספר טכניקות הכוללות בין היתר: מניפולציות על הגוף, מתיחות, לחיצות ועבודה על אנרגיית הגוף.

עיסוי תאילנדי – למי זה מתאים?

כמו שכבר הספקנו להכיר  את העיסוי מטיול אחרי צבא, הטיפול הוא לא רק טיפול הנועד לשם מטרות ריפוי של מחלות כרוניות והקלה על תסמינים, אלא נועד גם למטרות פנאי והנאה. עיסוי תאילנדי נחשב לאחד העיסוים המהנים והמספקים ביותר בקשת הטיפולים המסורתית. עיסוי תאילנדי יכול להתאים לכולם, אך עם זאת אנו ממליצים לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה ונשים בהריון להתייעץ עם מטפל מוסמך ואף עם רופא לפני תחילת הטיפול.

מה הם היתרונות של עיסוי תאילנדי?

כפי שכבר הצלחתם להבין יש ביכולותו של עיסוי תאילנדי לשפר את ההרגשה שלנו אלפי מונים. בין היתר עיסוי עוזר לנו לשפר את היציבה ואת סדרי הנשימה שלנו, יכול לעזור לנו גם במצבים של לחץ וסטרס, בעזרת טכניקת המתיחות אותה מאפיינת השיטה נוכל גם לשפר את הגמישות הגופנית שלנו ולשחרר חלקים גדולים בגוף, שיפור זרימת הדם אשר עוזרת לנו לחזק את המערכת החיסונית שלנו ואת ההרגשה הפנימית, יש הקושרים טיפול בעיסוי תאילנדי גם לטיפול במצבים של כאבי ראש, מיגרנות ודלקות שונות. מעבר לסגולות ויתרונותיו הרפואיים של העיסוי התאילנדי הוא גם נחשב לאחד העיסוים המהנים והמספקים ביותר, למעשה אנשים רבים טענו שסשן עיסוי תאילנדי עזר להם לשפר את הרגשתם וסומן כחוויה שהם לא ישכחו.

עיסוי תאילנדי גם בישראל, ואולי גם אצלכם בבית?

עיסוי תאילנדי נמצא היום במגוון רחב של קליניקות, בנוסף אפשר למצוא מטפלים העושים את טיפול זה גם עד בית הלקוח. תוכלו להיעזר באתר שלנו על מנת להגיע אל המטפל המושלם עבורכם.
Get loans no bank statement.
 

 

דילוג לתוכן