מה ההבדל בין עיסוי שוודי לעיסוי אחר?

אין אחד שלא שמע עליו, ובצדק. עיסוי שבדי למעשה הוא בין העיסוים הפופולריים ביותר בעולם המודרני, עיסוי שוודי מאופיין בעיסוי דרך שימוש באמות, מרפקים, וכפות הידיים של המטפל. מטרתו המרכזית של עיסוי שבדי הוא להניע את המפרקים והחוליות השונות בגוף, לשפר את זרימת הדם, להפיג סטרס ולגרום לתחושה של שלווה אצל המטופל. בדף זה נלמד מה הוא עיסוי שוודי, מאיפה הוא מגיע(מפתיע) ומה הם היתרונות שלו. הישארו איתנו.

עיסוי שוודי – מאיפה הוא מגיע אלינו?

אנשים רבים סבורים מהכותרת שזה כמו לשאול מתי קרו מאורעות תרפ"ט. עיסוי שבדי הגיע אלינו באופן מפתיע משוודיה. העיסוי נוצר על ידי סיף שבדי בשם פר הנדריק לינג בתחילת המאה ה – 18. הטריגר של פר הנדריק לינג היה פציעה במרפק ממנה סבל, הוא טען שבאמצעות טפיחות סביב האזור הפגוע הצליח לרפות את עצמו. כך בעצם נוסדה טכניקת הטיפול השוודי. לאחר מספר שנים הטכניקה הועברה אל העולם המערבי דרך צמד רופאים בשם "האחים טיילור", האחים יישמו את השיטה, הוסיפו שיטות וטכניקות רבות והפכו אותה לאחת השיטות הנפוצות והמטופלות ביותר בכל קליניקה וספא בעולם.

עיסוי שוודי – מה הם היתרונות?

עיסוי שוודי נחשב לאחד מחלוצי הרפואה המודרנית, למעשה ברפואה אלטרנטיבית אנו משתדלים להשתמש כמה שפחות אם בכלל בעזרים כימיים אשר יכולים לגרום לתופעות לוואי. דרך עיסוי שוודי לא מוחדר שום דבר אל הגוף, הדרך היחידה שבה משתמש המטפל לרפא את המטופל הוא דרך הידיים. במהלך הסשן, דואג המטפל להרגיע את שרירי המטופל, לשחרר גוף תפוס, נקודות בגוף אשר עייפות מעבודת ואינטנסיביות היום היום מקבלות גם הן יחס מה שהופך אותן לרגועות וחדשות אף יותר. באמצעות טיפול בעיסוי שבדי אנו יכולים להגיע למצב של חיזוק ומיצוק השרירים, עבודה על המערכת העצבית אשר גורמת למטופל להרגיש הרבה יותר טוב, זרימת דם משופרת. בנוסף יש המייחסים לעיסוי זה גם פתרונות רפואיים – מחקרים רבים קושרים עיסוי שוודי לעזרה אל מול כאבי ראש, מחלות ודלקות פרקים.

כמה זמן כל סשן?

בדרך כלל נהוג שכל סשן טיפול יהיה באורך של כ – 45 דקות. זה הזמן הרצוי לטיפול בכל הגוף ולתת לנפש להתעורר מחדש. במהלך הטיפול ישכב המטופל על בטנו כאשר הוא מכוסה בחלוק, סדין, מגבת או כל אשר יחפוץ – תוך כדי טיפול יחל המטפל לעבור על כל גופו של המטופל יחד עם שמנים ייעודים. עיסוי שבדי הוא מלאכת מחשבת של ממש, בדיוק לשם כך תצטרכו את המטפל הטוב ביותר עבורכם.

מסאג' מאסטרס כאן בשבילך

Get sameday car finance.
במסאג' מאסטרס הקמנו את מערך המטפלים הגדול במדינה, למעשה תוכלו למצוא מטפלים אשר מבצעים את כל סוגי העיסויים. כאשר מדובר בעיסוי שוודי לא היינו ממליצים לכם לוותר על איכות המטפל. מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!

 

דילוג לתוכן