בחרו היכן תרצו לקבל מסאג'

הטבות ועידכונים. בלי טיפת ספאם

אלון פאגלין

מטפל רפואי בכיר

אני אוהב את המגע. אני אוהב את האינטימיות אוהב לדעת שאני עוזר, מועיל תורם אוהב את ההרגשה שמשהו הגיע אלי עם כאב מסוים ויוצא כמו חדש. אני אוהב לדעת שגרמתי לאותו אחד רוגע, נחת, שחרור כאבים ומתחים גרמתי לו להירגע ולשכוח לרגע מכל הלחץ של המרוץ עכברים הזה ולקחת פסק זמן לנשום. גרמתי לו להרגשת ריחוף ולבסוף גם להוקרת תודה שהחזרתי לו את הבזק לעיניים את החיוך על השפתיים את הרגע בו הוא מרגיש כמו ילד או לפחות גרסה צערה של עצמו נטול חוטים וכבלים שמונעים ממנו באמת לחיות כמו שצריך. ואין דבר שאולי יותר משמח מאשר לדעת שהמטופל יוצא ממני מרוצה זה אפילו שווה יותר מהכסף שלו כי זכיתי בו. משהו שיוכל לספר עלי ולשבח אותי משהו שאולי גם יחזור אלי וכשיחזור הוא יבקש אותי כי הוא יודע שיש לי קבלות ותוצאות ואני ירפא אותו ולא ישחרר ולא יעזוב עד שהוא ירגיש יותר טוב. כי כזה אני נלחם עבור מי שחשוב לי וכל מי שיצא לו לשכב על המיטה ולזכות במגע מהידיים שלי יגלה שאני לא אחד שמרפה, לא אחד שמתייאש שקשה. אלה אחד שנמצא שם בכל מקום ובכל זמן בשבילך.

אני לא קוסם אבל אין יעשה פלאים לגוף שלך.

אני לא רופא אבל אני אשתדל לרפא אותך.

אני גרגיר בעולם הזה אבל אולי בשבילך אני יותר מסתם אחד אלה האחד הזה שאתה צריך כדי להרגיש יותר טוב משהו שתזכור משהו שילווה אותך משהו שאתה תתקשר שיכאב לך משהו שיהיה שם לציידך.

תם עידן הכדורים מגע לגוף ולנפש כי אתה לא יודע כמה מגע מרפא ומה כוחו של מגע עם לא ניסית דרך אחרת דרך פחות שגרתית אבל דרך עם פוטנציאל אדיר.  אז אל תהסס תסמס או תתקשר העיקר אל תזניח את הגוף שלך 🙂

לחץ לחיוג 0539387222
סוג הטיפול עלות הטיפול
עיסוי של שעה 200

כתיבת המלצה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר
close slider

צור קשר

יש לכם שאלה בנוגע לפירסום באתר? 
זקוקים לעזרה בהקמת פרופיל המטפל שלכם? 
מחפשים מטפל ולא מוצאים? 
צרו איתנו קשר